PUSŤTE K SOBĚ GEKONA A VYDĚLÁVEJTE!

Není pravda, že malí nemohou mít víc. Pokud do svého malého byznysu pustíte Gekona, i vám porostou tržby. A to velmi jednoduše. Inspirujte se, jak na to.

  1. 1. Přijímejte platební karty Pokud má zákazník možnost platit kartou, utratí obvykle více či nakupuje častěji a vám to může přinést vyšší tržby. Statistiky říkají, že se mohou zvednout až o 30 %.
  2. 2. Nabídněte zákazníkům možnost sázet Ne každý dosáhne na terminál od Sazky, ačkoliv zrovna vaši zákazníci mohou po sázení prahnout. Každý sázka znamená příjem také pro vás.
  3. 3. Umožněte dobíjení kreditu do mobilů Dobíjení mobilních telefonů je stále v Čechách atraktivní a více než třetina všech aktivovaných karet dobíjí svůj kredit pravidelně. Dlouhodobě je tento trend stabilní. Každý dobitý mobil vám přinese dodatečné peníze.
  4. 4. Podporujte online hry! Dejte zákazníkům šanci platit přes Paysafe Paysafe je nová mezinárodní platební metoda, díky které si zákazníci mohou dobít svůj kredit pro hraní on-line her. Segment plateb přes Paysafe vykazuje meziročně téměř dvojnásobný nárůst zájmu zákazníků. Chyťte je ve své prodejně i vy!
    Všechny nabízené možnosti nemusíte zařizovat zvlášť. Všechny dohromady můžete využívat, pokud si do svého obchodu pořídíte GEKON MP200. Všechny čtyři možnosti, kterými můžete přitáhnout více zákazníků a získat tak pro sebe větší tržby, tak budete mít rychle a jednoduše
03.08.2017