GEKON ALL IN ONE + GEKON MP200

Neuvěřitelně výkonný terminál s termo tiskárnou. Sázení, dobíjení kreditu, akceptace karet, Paysafe.
Zisk pro vás z každé transakce.

GEKON ALL IN ONE + GEKON MP200

GEKON ALL IN ONE
GEKON MP200


GEKON MP200 1 Kč /bez DPH/ GEKON ALL IN ONE - aktivační poplatek 1 990 Kč /bez DPH/ Měsíční provozní paušál 249 Kč /bez DPH/


Chci koupit
GEKON MP200

Zařízení pro akceptaci platebních karet, které s pomocí Bluetooth komunikuje s GEKON ALL IN ONE. Jde o lehký a kompaktní mobilní terminál s jednoduchou obsluhou. Transakce probíhají okamžitě.

Výhodou je ergonomické ovládání, 16 tlačítek s podsvícením a barevným LCD displajem o velikosti 2,3" a rozlišením 320 x 240 pixelů. Terminál zvládne na jedno nabití provést přes 200 transakcí a jeho výdrž v klidovém režimu dosahuje až 24 hodin. Úspora nákladů a rizika při manipulací s hotovostí.

Zprovoznění zařízení zvládnete s pomocí samoinstalačního manuálu. Pokud byste byli raději, abychom vám s instalací pomohli, můžete si zvolit instalaci technikem na místě vaší provozovny.

Upozornění: Zařízení by mělo být provozováno v suchém prostředí, kdy pracovní teplota pro zařízení připojené ke zdroji elektrické energie je v rozmezí od 0 do + 40 °C. Pracovní teplota pro terminál, který není momentálně dobíjen, je v rozmezí -10 až +45 °C.

 
GEKON ALL IN ONE

Dodací lhůta 30 dní.

Technický list ke stažení